Vidinis SEO

Vidinis SEO – tai specialus svetainės struktūros ir turinio paruošimas Google robotams suprantama kalba. Kuo kokybiškiau bus paruoštas turinys, tuo daugiau šansų, kad pagal Jums ir Jūsų klientams aktualius paieškų raktažodžius Jūsų svetainė bus rodoma aukštesnėje nei konkurentų paieškos rezultatų vietoje.

 

SEO auditas

SEO audito metu įvertinama kaip gerai sukurta internetinė svetainė yra paruošta paieškos sistemoms. Pateiktoje audito ataskaitoje aiškiai matomi svetainės trūkumai ir poreikiai, kuriuos reikėtų įgyvendinti norint pagerinti svetainės reitingo poziciją. SEO auditas gali būti atliekamas ir naujai kuriamai svetainei – šiuo atveju pateikiamos rekomendacijos naujai kuriamai internetinei svetainei.

Raktinių žodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimas parodo, kokius raktinius žodžius įveda lankytojai  ieškodami paieškos sistemoje. Raktinių žodžių tyrimo rezultatai įtakoja visą svetainės optimizavimą ir SEO marketingą (SEM).

Meta įrašai

Šie įrašai kuriami ir talpinimi internetinėje svetainėje naudojant josturinio valdymo sistemą (TVS). Šie įrašai nėra matomi svetainėje, juos mato Google robotai.

Tekstų kūrimas internetinėms svetainėms

Tekstai – svarbiausia internetinės svetainės dalis ne tik lankytojams, bet ir Google robotams. Profesionaliai parašyti tekstai turi ne tik perteikti pranešimo turinį žmonėms, bet ir suteikti informaciją, kurią supranta  paieškos sistemų robotai, reitinguojantys svetainių pozicijas.

Google analytics įskiepio įdiegimas

Google analytics įskiepis – puikus įrankis stebėti ne tik Jūsų svetainės lankytojų srautą, bet ir analizuoti jų veiksmus svetainėje. Šis įskiepis Jūsų svetainėje yra būtinas, norint tinkamai optimizuoti svetainę. Be šio kodo svetainės iškelti į geras Google paieškos rezultatų pozicijas NEĮMANOMA. 

Webmaster tools

Tai dar vienas įskiepis reikalingas, kad SEO optimizavimas būtų rezultatyvus.

Kiti darbai

Be aukščiau išvardintų darbų galima atlikti ir kitus susijusius su svetainės SEO optimizacija. Jie aptariami ir derinami su klientu atskirai.

Tik aukščiausios pozicijos paieškos sistemų rezultatuose užtikrins Jūsų svetainės žinomumą!

SEOSPECialistĖ

INDRĖ JUOZAPAITIENĖ

TELEFONO NR.

+370 601 03995

EL. PAŠTAS

indre@seospecai.lt

Reikia SEO? Parašykite, atsiųsime pasiūlymą Jums!