Skaitmeninė rinkodara

Skaitmeninė rinkodara – tai įvairios priemonės ir veiksmai atliekami Internete siekiant tam tikrų įmonės marketingo tikslų. Sukurta vieninga reklamos internete strategija leis efektyviai išnaudoti Interneto teikiamus privalumus ir optimaliai panaudoti reklamai skirtus pinigus.

 

Reklaminės žinutės sukūrimas

Bet kokia reklaminė kampanija prasideda nuo reklaminės žinutės sukūrimo. Joje perteikiama pagrindinė žinia apie Jūsų įmonės teikiamas paslaugas, parduodamas prekes ar gaminamus produktus. Tik aiški žinia garantuos, kad ji bus tinkamai suprasta Jūsų esamų ar potencialių klientų.

Sukuriama reklamos pozicionavimo strategija

Reklaminės žinutės kūrimas glaudžiai susijęs su potencialia auditorija, kuriai ji bus skirta. Tinkamais reklaminiais kanalais ir tinkama forma perteikta reklaminė žinutė garantuos, kad potencialūs Jūsų pirkėjai ja susidomės ir ją išklausys.

Išgryninama Jūsų verslo tikslinė auditorija

Nežinant savo tikslinės auditorijos, kuriai skirtos Jūsų įmonės paslaugos, prekės ar gaminiai, būtų labai neracionaliai panaudotas reklamos biudžetas. Tik žinant kur norite pataikyti, išsirenkamas tam tikslui pasiekti skirtas ginklas. Su patrankomis į žvirblius nešaudoma 🙂

Sudaromas rinkodaros planas

Tik žinant ką, kaip ir kam norite pasakyti, galima sudaryti taikomų rinkodaros priemonių planą nepamirštant įvardinti norimus pasiekti reklaminės kampanijos tikslus. Laike išdėliotas reklaminių priemonių taikymas leis lengvai kontroliuoti visos kampanijos eigą ir jei reikia daryti joje pakeitimus.

„Elevator pitch“ sukūrimas

„Elevator pitch“ – lietuviškai tai būtų trumpa Jūsų reklaminės strategijos santrauka, kurioje aiškiai nusakoma reklamos žinutė, tikslinė grupė, pozicionavimas ir siekiami tikslai. Tai trumpas rinkodaros plano pristatymas.

Google My Business sutvarkymas

Google My Business – tai nemokama Jūsų įmonės paskyra Google paieškos sistemoje. Ji leidžia jūsų verslui būti matomam ir pasiekiamam Google paieškoje ar žemėlapiuose.

Visos rinkodaros paslaugos vienoje vietoje!

SEOSPECialistĖ

INDRĖ JUOZAPAITIENĖ

TELEFONO NR.

+370 601 03995

EL. PAŠTAS

indre@seospecai.lt

Reikia SEO? Parašykite, atsiųsime pasiūlymą Jums!