Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai veiksmai atliekami įvairiuose interneto kanaluose, siekiant pagerinti Jūsų internetinės svetainės reitingavimo rezultatus. Kuo daugiau paliksite nuorodų įvairiuose portaluose, tuo daugiau sulauksite lankytojų iš skirtingų kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių naudotojų ir tuo geresnis bus Jūsų svetainės reitingas (angl. Page rank).

 

Elektroninės knygos

Profesionaliai sukurta elektroninė knyga bus ne tik Jūsų įmonės ar paslaugų reklamos ar pardavimų didinimo įrankis. Elektroninės knygos gali būti panaudojamos ir kitiems rezultatams siekti. SEO optimizavimas – vienas iš jų.

Forumas ir komentarai

Internete egzistuojantys forumai, kuriuose mėgstama dalintis naudinga informacija apie įmones, jų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, naudingi ne tik suteikiant Jūsų esamiems ar būsimiems klientams aktualią informaciją, bet ir šitaip paliekant internetinę nuorodą į Jūsų įmonės svetainę.

Skelbimai internete ir SEO tekstų rašymas

Profesionaliai parašyti SEO tekstai ir skelbimų talpinimas internete ne tik sudomins Jūsų potencialius klientus, bet ir atitikus paieškos sistemų robotų algoritmuose nurodytus kriterijus kilstels Jūsų svetainę aukštesnėn pozicijon paieškos rezultatų sąraše.

SEO straipsniai

SEO specialistas sukurs straipsnius reklamuojančius Jūsų įmonę, jos teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Straipsniai parašyti atsižvelgiant į Jūsų svetainei taikomą SEO strategiją padidins ir Jūsų svetainės reitingą.

Nuorodų talpinimas

Nuorodų į Jūsų svetainę talpinimas kitose svetainėse ar portaluose leis padidinti lankytojų kiekį iš skirtingų kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių naudotojų tuom pagerinant Jūsų svetainės reitingą.

Straipsniai įvairioms žiniasklaidos priemonėms

Profesionaliai parašyti straipsniai platinami televizijos, radijo ar spaudos kanaluose. Didesnis Jūsų svetainės adreso žinomumas didina lankytojų srautą ir svetainės reitingą.

Naujienlaiškiai

Naujienlaiškiai – puiki priemonė operatyviai informuoti Jūsų esamus ar potencialius klientus apie naujas Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Platinanat šias žinias tuo pačiu platinamas Jūsų internetinės svetainės adresas ir didinamas jos lankytojų skaičius, kas savo ruožtu didina svetainės reitingą paieškos sistemose.

Svarbu!

Jūsų svetainės vidinis SEO ir išorinis SEO yra glaudžiai susiję. Pasirinkus tik vieną iš šių priemonių neverta tikėtis aukštos vietos paieškos rezultatuose. SEO optimizavimo rezultatai tiesiogiai priklauso nuo įdirbio. Kuo ilgiau „suprantamesnę” svetainę paieškos sistemoms turėsite ir kuo daugiau nuorodų Internete ves į Jūsų svetainę, tuo aukštesne vieta Google  paieškos rezultatų TOP’e garantuota!

Domina aukštesnės pozicijos užsienio rinkose? Kreipkitės, padėsime!

SEOSPECialistĖ

INDRĖ JUOZAPAITIENĖ

TELEFONO NR.

+370 601 03995

EL. PAŠTAS

indre@seospecai.lt

Reikia SEO? Parašykite, atsiųsime pasiūlymą Jums!