SEO marketingas (SEM)

SEO marketingas (angl. Search Engine Marketing – sutrumpintai SEM) – tai reguliariai atliekami išorinio SEO veiksmai. Reguliarumas padės išlaikyti Jūsų svetainės žinomumą, matomumą ir gerus svetainės optimizavimo rezultatus.

 

Forumas ir komentarai

Internete egzistuojantys forumai, kuriuose mėgstama dalintis naudinga informacija apie įmones, jų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, naudingi ne tik suteikiant Jūsų esamiems ar būsimiems klientams aktualią informaciją, bet ir šitaip paliekant internetinę nuorodą į Jūsų įmonės svetainę.

Skelbimai internete ir SEO tekstų rašymas

Profesionaliai parašyti SEO tekstai ir skelbimų talpinimas internete ne tik sudomins Jūsų potencialius klientus, bet ir atitikus paieškos sistemų robotų algoritmuose nurodytus kriterijus kilstels Jūsų svetainę aukštesnėn pozicijon paieškos rezultatų sąraše.

Nuorodų talpinimas

Nuorodų į Jūsų svetainę talpinimas kitose svetainėse ar portaluose leis padidinti lankytojų kiekį iš skirtingų kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių naudotojų tuom pagerinant Jūsų svetainės reitingą.

Straipsniai įvairioms žiniasklaidos priemonėms

Profesionaliai parašyti straipsniai platinami televizijos, radijo ar spaudos kanaluose. Didesnis Jūsų svetainės adreso žinomumas didina lankytojų srautą ir svetainės reitingą.

Naujienlaiškiai

Naujienlaiškiai – puiki priemonė operatyviai informuoti Jūsų esamus ar potencialius klientus apie naujas Jūsų teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Platinanat šias žinias tuo pačiu platinamas Jūsų internetinės svetainės adresas ir didinamas jos lankytojų skaičius, kas savo ruožtu didina svetainės reitingą paieškos sistemose.

Tik reguliarūs SEO veiksmai užtikrins Jums ilgalaikį dominavimą Interneto erdvėje!

SEOSPECialistĖ

INDRĖ JUOZAPAITIENĖ

TELEFONO NR.

+370 601 03995

EL. PAŠTAS

indre@seospecai.lt

Reikia SEO? Parašykite, atsiųsime pasiūlymą Jums!