PPC reklama

PPC (angl. Pay-per-click) reklama – tai reklama paieškos sistemų portaluose ir socialiniuose tinkluose. Jos kaina priklauso nuo lankytojų paspaudimų skaičiaus ant Jūsų reklaminio skelbimo (t.y. imamas mokestis už Jūsų reklaminio skelbimo paspaudimus, o ne parodymus).

 

Facebook Ads

Facebook Ads – mokama Facebook reklama. Ji gera tuom, kad galima atrinkti tikslinę reklaminio skelbimo auditoriją pagal reikiamus parametrus (amžius, lytis, vedybinis statusas, tam tikra teritorija ir pan.), kuri perteiks žinutę Jūsų potencialiems klientams.

AdWords reklama

Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms reikalauja ne tik SEO specialisto pastangų, bet ir laiko, per kurį tą darbą įvertins Google robotai (t.y. indeksuos). Taupant laiką, galima užsakyti mokamą Google AdWords paslaugą, kurios pagalba jūsų svetainė bus rodoma pagal pasirinktus raktažodžius, pasirinktoje vietovėje ir tam tikrai tikslinei auditorijai.

Google AdWords reklamos kampanija patogi tuom, kad reklamos biudžetą kontroliuoja pats klientas ir jis ją gali bet kada atšaukti. 

Google AdWords reklama yra ypatingai naudinga, kuomet SEO kampanija dar tik pradedama, naujai sukurtai svetainei (kol ji dar neidentifikuota paieškos sistemų robotų) ar tiesiog verslo objektams turintiems didelę konkurenciją, dėl kurios sunku patekti į natūralios Google paieškos rezultatų sąrašą.

LinkedIn reklama

Linkedin siūlo plačias reklamavimosi galimybes savo tinkle, kuriomis pasinaudojus galima padidinti savo prekės ženklo žinomumą, gauti naujų kontaktų ar net tiesiogiai įgyvendinti pardavimus.

Linkedin reklama siūlo ir platų reklamos formatų pasirinkimą: nuotraukos, video reklama, tekstinė reklama, nuotraukų albumai ir kt. Taigi, galima išsirinkti reklamos formatą geriausiai perteikiantį žinutę Jūsų potencialiam klientui.

Instagram reklama

Instagram reklamos veikimo principas beveik niekuo nesiskiria nuo Facebook Ads. Instagram reklama galima pasiekti tikslinę auditoriją atrinkus ją pagal tam tikras demografines kategorijas. Taip pat ši reklama gali būti ne tik vien nuotraukos ar video įrašai, bet ir mišri.

Bene vienas efektyviausių Instagram reklamos formatų yra Instagram istorijos (angl. Story). Būtent čia yra galimybė rodyti mokamas Instagram reklamas, kurios sulaukia didžiausio efektyvumo.

Būkite tikri, kad perduosime Jūsų reklamines žinutes Jūsų klientui!

SEOSPECialistĖ

INDRĖ JUOZAPAITIENĖ

TELEFONO NR.

+370 601 03995

EL. PAŠTAS

indre@seospecai.lt

Reikia SEO? Parašykite, atsiųsime pasiūlymą Jums!