Svetainės optimizavimui būtinas įrankis – „Google Analytic“

Tikrai dažnas internetinės svetainės turėtojas, jeigu ir nenaudoja, tai bent jau yra girdėjęs apie „Google Analytic“. Ar žinote, jog „Google Analytic” kodas, įdiegtas Jūsų svetainėje, gali Jums pasitarnauti ne tik kaip analitinis įrankis svetainės savininkui, bet ir SEO tikslais.

Google Analytic” paskyroje išsami ir aiški svetainės srautų ataskaita

Prisijungę prie „Google Analytic“ paskyros Jūs galite lengvai stebėti iš kur ir kokie vartotojų srautai atkeliauja į Jūsų internetinę svetainę. Pagrindinės ir dažniausiai naudojamos ,,Google Analytic“ ataskaitos:

  • Kiek lankytojų aplanko Jūsų internetinę svetainę;
  • Iš kur, koks lankytojų srautas patenka į svetainę (galbūt naudojate internetinę reklamą, esate aktyvus socialiniuose tinkluose ar į Jūsų sevaitę patenka tiesiogiai įvedus internetinį adresą);
  • Kokiose internetinės svetainės puslapiuose dažniausiai lankosi internetinės svetainės lankytojai;
  • Kiek laiko lankytojai būna internetinėje svetainėje;
  • Kokiais įrenginiais naudojasi Jūsų svetainės lankytojai;
  • Iš kokių šalių ir koks lankytojų srautas lanko internetinę svetainę.

Tai tik keli rodikliai, kuriuos galima rasti ,,Google Analytics” paskyroje. Ataskaitų ,,Google Analytics” apie savo internetinę svetainę galima rasti gerokai daugiau. Šią informaciją gali pritaikyti sau kiekvienas tobulinant internetinę svetainę, norint pritraukti dar daugiau lankytojų ar reklamuoti ją kitose rinkose ir pan.

Google Analytic” kodas būtinas optimizuojant svetainę paieškos sistemoms

Be „Google Analytic“ kodo Jūsų svetainėje nėra vilties patekti į „Google TOP’ą“. Tai vienas iš būtiniausių įrankių svetainės optimizavimo procese. „Google Analytic“ kodas įdiegtas Jūsų internetinėje svetainėje padeda Google robotams identifikuoti Jūsų svetainės srautus. Jeigu atidžiai skaitėte ankstesnius mūsų įrašus – tai pamenate, kad lankytojų srautas yra vienas iš rodiklių didinančių puslapio reitingą (angl. page rank).

Taigi, „Google Analytic“ kodas yra BŪTINAS ne tik internetinės svetainės lankytojų analizei, bet ir optimizuojant svetainę paieškos sistemoms.

Nežinote ar Jūsų internetinėje svetainėje yra patalpintas „Google Analytic” kodas? O gal norite sužinoti daugiau „Google Analytic“ galimybių? Susisiekite, ir SEO SPECialistAI Jums ne tik atsakys į visus iškilusius klausimus, bet ir padės sugeneruoti, bei patalpinti „Google Analytic“ kodą Jūsų internetinėje svetainėje!