Kaip vykdyti el. prekybą be el. parduotuvės?

Paskelbtas karantinas Lietuvoje pakeitė daugumos prekybininkų planus. Lengviausia buvo tiems, kas savo prekybą jau vykdė internete ir turėjo el. parduotuvę.

Sunkiausia – smulkiems prekybininkams, kurie savo produktus pradavinėjo bakalėjose, turguose, nedidelėse parduotuvėse ir jokiomis elektroninėmis parduotuvėmis net neplanavo naudotis.

Užsitesęs karantinas tokioms įmonėms nukirto pajamas ir grasina bankrotu. Kad taip nenutiktų, reikia prisitaikyti prie situacijos ir perkelti savo veiklą į internetą. Nes kita alternatyva – laukimas, užsibaigsiantis įmonės uždarymu 🙁

Laikas – pinigai, todėl laukti tikrai nėra tinkamiausias sprendimas. Kas lieka? Skaitmenizuotis!

Perkelti prekybą į internetą nėra sudėtinga.

Taip, sukurti modernaus dizaino funkcionalią el. parduotuvę su mokėjimų nustatymais ir pristatymo galimybėmis reikalauja nemažų finansinių ir laiko investicijų. Tai geriausia išeitis tiems, kam leidžia finansinės galimybės.

    O ką daryti tiems, kurie didelių investicijų neturi?

    Tęskite savo prekybinę veiklą „Facebook’e”! Taip, taip – „Facebook‘as“ – puiki terpė atidaryti savo el. parduotuvę. Joje galima talpinti informaciją apie parduodamas prekes, nurodyti prekių kainas. Lankytojai gali jas nupirkti online, o jūs turėsite galimybę prekes pristatyti pirkėjams į namus.

    Naudokitės karantinu kaip galimybe plėsti savo pardavimų kanalus, integruokite verslą į skaitmeninę erdvę „Facebook‘o” pagalba. Tai puikus įrankis pirmajam bandymui prekiauti internetu. Vėliau, išaugus poreikiams, galima pasidaryti el. parduotuvę, turinčią daugiau funkcijų.

    Įdomu? Susisiekite, ir SEO SPECialistAI padės Jūsų prekybą perkelti į „Facebook‘ą“ ar pasidaryti el. parduotuvę!