Gmail naujiena – vaizdo skambučiai „Meet“

Visai neseniai „Google“ pateikė naujieną – vaizdo skambučius „Meet“ tiesiai iš „Gmail“ paskyros. Ar jau mėginote?

Šiomis dienomis išaugo naudojimasis internetinėmis platformomis, kuriose yra galimybė bendrauti videoformatu. Viena populiariausių iš tokių platformų – „Zoom“. Žinoma, užmirštos nelieka ir „Skype“, „Messengervaizdo skambučiai ar „Facebook Workplace“.

Pastorosiomis dienomis prisijungus prie savo „Gmail“ paskyros buvo galima pamatyti informacinį pranešimą, jog yra nauja „Meet“ funkcija. „Google meet“ pagalba galite naudotis vaizdo skambučiu tiesiai iš savo paskyros.

Šią funkciją Google atnaujino ir padarė lengviau prieinamą didesnei auditorijai, ji yra nemokama.

„Gmail“ yra populiariausia elektroninio pašto paskyra, turinti didelį naudotojų ratą, taigi bent jau išmėginti bus norinčių. „Meet“ pagrindinis privalumas ir yra tai, kad naudojantis „Gmail“ paskyra galima skambinti su vaizdu nesijungiant prie kitos programos.

„Meet“ naudotis galima labai paprastai – tereikia pradėti vaizdo susitikimą ir pakviesti į jį narius, su kuriais bendrausite. Narių kvietimas galimas įvedant pašnekovų:

  • elektroninį paštą;
  • vardą;
  • telefono numerį.

 

Kaip prisijungti prie programos?

Prisijungti vaizdo skambučiui galite keliais būdais:

Jūsų „Gmail“ paskyroje esančiu punktu „Meet“;

Naudojantis „Google kalendoriumi“ ir suplanavus video skambutį;

Jungiantis tiesiogiai naršyklėje įrašius nuorodą https://meet.google.com.

Tai, kaip bendravimo ypatumus pakeitė karantinas, kalbant apie informacinių technologijų panaudojimo galimybes, yra unikalu. Dažnas turėjo galimybės prisiminti senai naudojamas programas arba net išmokti naudotis naujomis. Šios pamokos tikrai nenueis perniek. Šiais laikais bendravimas nuotoliniu būdu tikrai lengvai prieinamas visiems. Tai taupo laiką ir pinigus, be to galima organizuoti ne tik susitikimus su toli išvykusiais šeimos nariais, bet ir verslo partneriais ar bendradarbiais.

Tiems, kam reikia idėjų kokiais būdais skaitmenizuoti savo verslą ar informacijos apie naujas galimybes – kreipkitės. SEOSPECialistAI būtinai ras optimaliausią sprendimą pritaikytą Jūsų poreikiams.

vaizdo skambučiai