Ar Jūsų interneto svetainė pritaikyta paieškos sistemoms?

Turite naują, gražią internetinę svetainę?

O gal su savo internetine svetaine dirbate jau ne vienerius metus?

Bet ar esate įsitikinę, kad ji pritaikyta paieškos sistemoms?

 

Dažniausiai į šį klausimą tik po išsamios internetinės svetainės analizės gali atsakyti SEO SPECialistAI. Atliekamas SEO auditas, kurio metu įvertinami įvairūs parametrai turintys įtakos svetainės pozicijai paieškos sistemų paieškos rezultatuose.

Atliekant SEO auditą įvertinami šie pagrindiniai parametrai:

  • Internetinės svetainės turinys;
  • URL adresai;
  • Meta žymos;
  • Tekstų turinys ir formatavimas;
  • Vaizdinės medžiagos optimizacija.

Internetinės svetainės turinys turi būti išsamus ir pripildytas efektyviausiais raktažodžiais. Internetinės svetainės tekstuose turi būti surašyta konkreti žinutė svetainės lankytojui, kad būtų aišku kokia veikla užsiimate, ką siūlote. Priklausomai nuo teksto apimties turi būti naudojamas ir atitinkamas kiekis raktažodžių. Naudokite efektyviausius, labiausiai jūsų potencialių klientų naudojamus raktažodžius.

URL adresai (nuorodos) svetainėje turi būti tvarkingi. URL adresas turi būti trumpas ir aiškus. Nepalikite URL adresų sudarytų iš įvairių ženklų ar simbolių, be prasminio teksto.

Meta žymos internetinės svetainės turinio valdymo sistemoje turi būti pilnai užpildytos. Įrašykite „Meta Title“, „Meta description“ ir „Meta keywords“ žymas. Jos turi būti kuriamos naudojant pagrindinius raktažodžius ir laikantis žymų kūrimo metodikos. Taip bus pasiektas geriausias rezultatas.

Tekstų turinys ir formatavimas yra labai svarbūs paieškos sistemoms. Pagrindinis reikalavimas sėkmingai jūsų internetinės svetainės SEO optimizacijai – tai tekstas ir dar sykį tekstas. Neužtenka internetinėje svetainėje vien vizualinės informacijos. Svarbu ne tik dėti prasminį tekstą, bet ir jį struktūruoti, kad būtų lengvai suprantamas google robotams. Teksto formatavimui naudokite antraštes ir antraštėles (heading, heading1 ir pan.). Tai turi įtakos google robotams. Paryškinkite raktažodžius tekste naudodami didesnius šrifto storius ar/ir kitokius stilius (pvz. pasvirusio šrifto stilių – Italic).

Vaizdinės medžiagos optimizaciją internetinėje svetainėje privaloma išlaikyti. Nepamirškite – nuotraukos irgi tekstai. Nuotraukos, video įrašai ir visi kiti failai patalpinti Jūsų internetinėje svetainėje turi būti tinkamai pavadinti. Nepalikite neaiškių kodų pavadinimuose. Pavadinimams naudokite pagrindinius veiklos ar prekių raktažodžius.

Aptarti tik keli svetainės audito punktai. Jeigu Jums įdomu ar Jūsų svetainė pritaikyta paieškos sistemoms atlikite pilną SEO auditą. Profesionaliai atliktas SEO auditas gali sudaryti net iki 16 punktų, kurių metu bus įvertintas svetainės optimizacijos lygis.

Būkite įsitikinę, kad Jūsų internetinė svetainė dirba efektingai. Smalsu ar Jūsų svetainė pilnai optimizuota paieškos sistemoms? Kreipkitės ir SEOSPECialistAI atliks pilną svetainės SEO auditą: +370 601 03995, indre@seospecai.