5 įrankiai naudingi verslui karantino metu

Dėl koronaviruso COVID19 Lietuvoje paskelbtas karantinas palietė visus: vaikams uždarytos ugdymo įstaigos, daliai įmonių nutraukti darbą arba, jei įmanoma, organizuoti jį nuotoliniu būdu. Situacija išties neeilinė, tačiau šiame skaitmeniniame amžiuje organizuoti darbą iš namų nėra sudėtinga. Interneto pagalba prekyba toliau vyksta!

Siūlome Jums išmėginti keletą naudingų verslui įrankių, kurie karantino metu padės dar tvirčiau įsitvirtinti skaitmeninėje erdvėje.

1.ZOOM“ – įrankis virtualiam bendravimui.

Ši platforma tikriausiai viena iš sparčiausiai populiarėjančių platformų karantino metu. „ZOOM“ suteikia galimybę bendrauti video būdu, kurti video paskaitas.

Šioje platformoje galite:

 • rengti tiesioginius video susitikimus,
 • įrašyti video seminarą, renginį ar susitikimą su klientu tiesiogiai nesusitikę. Labai patogu, kad bendravimo metu galite demonstruoti veiksmus atliekamus ir savo kompiuterio ekrane;
 • galimybė dalyvauti net 300 dalyvių;
 • susikurkite atskiras bendradarbiavimui skirtas erdves.

Išmėginti šią platformą galite prisiregistravę adresu www.zoom.us.

2.Vimeo“ – dar profesionalesniam vaizdo įrašui

Šioje platformoje patogu sukurti našius vaizdo įrašus ir dalintis jais socialiniuose tinkluose.

Šioje platformoje suteikiamos didelės video įrašo redagavimo ir montavimo galimybės:

 • galite įkelti video įrašą ir jį koreguoti;
 • dalintis įrašu socialinėje erdvėje;
 • analizuoti įrašo efektyvumą;
 • naudotis tiesioginės (Live) transliacijos galimybėmis;
 • funkcijos padedančios Jūsų vaizdo įrašui apjungti visą Jūsų komandą platformoje ir pritraukti daugiau klientų!

Daugiau informacijos ir galimybių apsilankius adresu: www.vimeo.com.

3.Kontentino“ – socialinės medijos įrankis palengvinantis bendradarbiavimą

Nereikės jokių programų, kuriose planuojamas įrašų paskelbimas socialiniuose tinkluose. Ši platforma suteikia galimybę planuoti pranešimus socialinių tinklų paskyrose, prijungti kitus komandos narius ir jiems skirti užduotis.

Kelios šios platformos galimybės:

 • galima naudotis socialinių tinklų kalendoriumi;
 • skirti užduotis savo kolegoms;
 • siųsti pranešimus klientams.

Ši platforma puikiai apima Jūsų veiklos integraciją internete – lengva ne tik platinti pranešimus, bet ir įtraukti į veiklą komandos narius. Susipažinkite su šia platforma adresu: www.kontentino.com

4. „Mobile Lightroom Presets“ – tobulai nuotraukai

Nuotraukų redaktorius, kuris padės Jūsų norimą nuotrauką padaryti profesionalesne. Jums tereikia atsisiųsti „Mobile Lightroom Presets“ programėlę ir joje naudojantis siūlomais efektais koreguoti nuotraukas.

Šioje platformoje galima rasti įvairių filtrų padėsiančių nuotraukoms įgyti norimą efektą. Išbandykite: www.freelightroompresets.co

5. „Facebook Workplace“ – įrankis virtualiam darbui

Visi, kurie naudojasi Facebook socialiniu tinklu, tikrai sugebės lengvai naudotis ir „Facebook Workplace”. Šioje platformoje galima lengvai bendrauti su savo kolegomis. Paprastas susirašinėjimas ir virtualus bendravimas. Informacijos dalinimasis ir kavos pertraukėlės naudojant video pokalbius – ši platforma padės Jums neatitrūkti nuo kasdienės bendrystės net ir dirbant iš skirtingų vietų.

Išmėginkite šią platformą: https://www.facebook.com/workplace.

Tai tik keletas įrankių, kuriuos rekomenduojame išmėginti šiomis dienomis. Dauguma pasiūlytų platformų padės ir toliau palaikyti ryšį su kolegomis – nors ir virtualioje erdvėje. Dirbkite, dalinkitės informacija, turėkite tikslus ir nepamirškite kavos pertraukėlių – visai nesvarbu kur dirbate!

O SEO SPECialistAMS niekas nepasikeitė, net ir karantino metu. Dirbame pilnu pajėgumu, tad jei Jums reikia daugiau informacijos, kaip galite pritaikyti aptartus įrankius savo versle – susisiekite!